Parteneri


Primaria Craiova




Directia Judeteana de Sport Dolj




RAT Craiova




Sala Polivalenta Craiova






Sponsor principal al echipei feminine de tenis de masă

 


 

 

 





BOX

Tănasie Sorin
Sârba Marcel

Filip Karina Alexandra
Seleac Diana Eliza
Vladu Adelina Nicoleta
Buca Florentina
Turbureanu Giulia Alexandra
Barbosu Roberta Alexandra
Poenaru Maria Eliza
Dragut Alexandra Maria
Minof Dorina Mihaela
Ionescu Lenuta Daniela
Rusescu Aurelia Maria Daniela
Grigorie Simona Loredana
Constantin Adina Petria
Ilie Renata Mihaela
Mihart Maria Alexandra
Cocoras Mirabela Laura
Buzatu Elena Corina Madalina
Fira Ingrid Diana Maria
Matescu Rodica Maria
Cusmereanu Riana Gabriela
Nicolae Constantin Robert
Constantinescu Alexantru Petrut
Gogoseanu Costinel Petre
Costin Robert
Pascu Alexandru Ionut
Badea Suraj Valentin Robert
Nicusor Erik Duica
Turcu Robert Andrei
Ghita Nicolas
Adir Martinelii Bruno
Miutescu Mario Catalin
Curcan Felix
Brotac Ronaldino
Dragusin Cezarian Constantin
Grigorie Cristian Ionel
Ciungu Giura Mihai Andrei
Ghita Tirdel
Durac Spartac
Turcu Radu Stelian
Obaciu Alexandru Adrian Ionut
Linca Alexia Nicolae Maria
Radulescu Ingrid Mihaela
Gligorie Danut Marius
Ilie David Cristian
Filipoiu Elena Alexandra
Mihaela Camelia Bancau
Stroe Ionut Gabriel
Stroe Vladut Alexandru
Popa Gabriel Alexandru
Popa Mihai Cristian
Stroie Rares Constantin
Secioranu Andrada Alisia Elena
Ilie Ricardo Daniel
Camelia Marinela Badin
Nae Ionut
Drosu Cosmin Valerian
Hincu Ianis Marian
Fiscu Elena Izabela
Voinea Patrik Andrei
Bascracea Iohanes
Sirba Yonis Nicusor
Stroie Mario Albert
Kolek Roberta
Surdu Rebeca
Poenaru Ramyr
Dumitru Atos
Tanasie Ianys
Preda Ion
Iortoman Mikel Angelo
Alamita Florin
Manolescu Amar
Spiridon Darius
Voinea Darius
Katta Anmed
Barbu Asmin
Micu David
Maracine Mario
Sirbu Gabriel
Constantinescu Gabriel
Nedelica Marco
Carmen Eric
Barbosu Nicolas
Firulescu Alex
Chiciu Salvis
Giol Iancu
Sneapota Robert
Merisanu Cosmin
Marinasi Bogdan
Sirb Raul
Pita Bogdan

Cupa Romaniei U22 13-19.05.2024 Braila

Antrenor :
Sarba Marcel
Sportivi :
Molnar MassimoBox54kgSenioriLocul III

Cupa Romaniei cadeti 08-13.04.2024 Braila

Antrenor :
Sarba Marcel
Sportivi :
Ilie DavidBox42kgCadetiLocul II
Antrenor :
Tanasie Sorin
Sportivi :
Poenaru RamyrBox52kgCadetiLocul III

Cupa Romaniei Juniori 04-09.03.2024 Drobeta Turnu Severin

Antrenor :
Sarba Marcel
Sportivi :
Popa AlexandruBox80kgJunioriLocul I

Campionat National Box feminin 04-10.09.2023 - Navodari

Antrenor :
Sarba Marcel
Sportivi :
Bancau Mihaela Box 51kg Cadeti Locul I
Filipoiu Alexandra Box 48kg Tineret Locul III

Antrenor :
Tanasie Sorin
Sportivi :
Kolek Roberta Box +81kg Senioare Locul III

 

 

Agenția națională pentru sport
Federatia
Romana de
Atletism
Federatia
Romana de
Box
Federația Română
de Tenis de Masă
Federatia
Romana de
Ciclism
Federatia
Romana de
Judo
Federatia
Romana de
Lupte
Federatia
Romana de
Radioamatorism
Federatia
Romana de
Sah
Federatia
Romana de
Scrima
Federatia
Romana de
Tenis